Unici rozgromieni przez Tłuchowię

1 miesiąc temu | 30.03.2024, 10:18

Wąbrzeźnianie nie będą dobrze wspominać meczu wyjazdowego z Tłuchowią Tłuchowo. Podopieczni Jakuba Gościńskiego zostali rozgromieni aż 1:7.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli już w 2. minucie po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry i strzale Mariusza Cichowlasa. Unici zepchnięci do głębokiej defensywy byli całkowicie bezradni. W 29. minucie Tłuchowia prowadziła już 2:0, a chwilę później rezultat podwyższył Marcin Warcholak.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Dziesięć minut po wznowieniu gry czwartego gola dla gospodarzy zdobył Damian Figura, z kolei w 70. minucie swoją drugą bramkę w meczu strzelił Marcin Warcholak. Unitów stać było tylko na honorowe trafienie z rzutu karnego, którego autorem był Jakub Nowak. W ostatnich minutach spotkania piłkarze Tłuchowii jeszcze dwukrotnie zdołali pokonać Kamila Laska.

Tłuchowia Tłuchowo - Unia Wąbrzeźno 7:1 (3:0)

Bramki: 1:0 M. Cichowlas (2'), 2:0 M. Grabowski (29'-samobójcza), 3:0 M. Warcholak (35'), 4:0 D. Figura (56'), 5:0 M. Warcholak (70'), 5:1 J. Nowak (73'-karny), 6:1 D. Figura (84'), 7:1 G. Wiącek (88')

Unia: K. Lasek - J. Gralewski, M. Grabowski, K. Patyk, B. Rojek - K. Rygielski (86' J. Boczek) - D. Orzechowski (58' R. Drapiewski), K. Sztuka, A. Maciejewski (74' H. Judycki), M. Wojdak (58' D. Kwiryng) - J. Nowak (74' B. Kosiński).